2023-11-24

Biblija internete – online ir programėlėje – offline

Kuo skiriasi manoBiblija.lt skaitymas: a) neprisijungus, b) nemokamai prisijungus ar c) įsigijus prenumeratą?

Jūsų patogumui - Biblija internete, kurią iš karto galite skaityti nemokamai. Dar daugiau gaunate prisijungę, o visą turinį - įsigiję prenumeratą.

Kaip matote, nemokamai čia rasite ne tik populiariausiąjį A. Rubšio (Senasis Testamentas) bei Č. Kavaliausko (Naujasis Testamentas) vertimą, bet ir kitus lietuviškus - A. Jurėno, o taip pat ir J. Skvirecko vertimus.

Kodėl naudinga turėti Biblijos programėlę ir kaip ja naudotis

Programėlė "Bible for you" (Android, iOS) geriau pritaikyta naudojimui mobiliajame telefone, kad ir jame Bibliją skaitytumėte patogiai, pasirinkę jūsų akims ir telefono baterijai draugiškiausius nustatymus, prireikus - parsisiųstumėte Biblijos tekstą skaitymui offline - jei vykstate ten, kur internetas brangus. Svarbu: offline režimu galėsite skaityti Šv. Raštą prieš tai jį parsisiuntę: programėlėje išsirinkę konkretų vertimą paspauskite mygtuką "parsisiųsti".

Programėlę geriausia naudotis prisijungus (slaptažodis tas pats kaip jungiantis prie šio tinklapio), nes tai leidžia skaityti tuos pačius Biblijos vertimus, rasti savo pasižymėtas Šventojo Rašto eilutes, pasiekti savo užrašus. Siekiant, kad "Bible for you" veiktų greitai ir taupytų įrenginio resursus, joje nepateikiamas Biblijos žinynas; jį vartykite tik čia :)

Kodėl verta skaityti ir lyginti keletą Biblijos vertimų?

Kažkas paklaus: o kodėl verta skaityti ir lyginti keletą Biblijos vertimų? Galbūt pagelbės toks pavyzdys: tarp mūsų kairės ir dešinės akies yra apie 5 cm atstumas; kiekviena akis pasaulį mato "iš kito kampo" ir tik todėl galime džiaugtis trimačiu vaizdu, įžvelgti "gylį". Panašiai skaitydami keletą lietuviškų Biblijos vertimų, lygindami vertėjų pasirinktus variantus galime "giliau" patirti Žinią, prieš tūkstantmečius užrašytą senovės hebrajų, aramėjų ir graikų kalbų žodžiais. Dar vienas patarimas - pabandykite paskaityti Bibliją ir kokia nors užsienio kalba (pavyzdžiui, šiame tinklapyje nemokamai rasite ir anglišką Biblijos vertimą) - tai gali atverti jums dar gilesnius Dievo Žodžio pažinimo klodus.

Išbandykite čia ir dabar - prisijunkite! :)

Bible Society of Lithuaniav.4.21.9
draugaukime