2023-5-5

Audio Naujasis Testamentas

Šiame tinklapyje skaitydami Naująjį Testamentą (Č. Kavaliausko vertimo) puslapio apačioje matote “garsiakalbio” mygtuką. Galimybė klausyti audio Naująjį Testamentą, o taip pat ir skaityti tinklapyje skelbiamus Biblijos Žinyno straipsnius bei Biblijos vertimus prieinama visiems turintiems galiojančią manoBiblija.lt prenumeratą. O dabar kaip pavyzdį siūlome pasiklausyti daugelio mėgstamą himną meilei:

Visos audio Biblijos dar teks luktelėti, bet jos įgarsinimo darbai jau vyksta :)

Visas prenumeratos turinys:

  • audio Naujasis Testamentas
  • keturių evangelijų pažodinis (interlinijinis) vertimas
  • skaitantiems originalą – Nestle-Aland 28 redakcijos Naujasis Testamentas
  • galimybė naršyklėje kopijuoti Šventojo Rašto tekstą asmeniniams tikslams
  • per 1000 Įvado į Bibliją ir Biblijos Žinyno straipsnių

Turinys programėlėje ir tinklapyje

Kviečiame išbandyti ir mobiliają programėlę. Jos versijas pritaikytas Android ir iOS įrenginiams rasite šio puslapio apačioje. Nuo tinklapyje pateikiamo turinio programėlė skiriasi tuo, kad joje yra galimybė išsaugoti Biblijos tekstą skaitymui offline, bet taupant įrenginio resursus neskelbiami Biblijos Žinyno ir Įvado į Bibliją straipsniai ir Audio Naujasis Testamentas. Prisijungę tiek tinklapyje, tiek ir programėlėje galėsite pasiekti informaciją savo užrašinėje, matysite savo pasispalvintas Biblijos eilutes.

Kam skiriamos mūsų gautos pajamos:

Kadangi Lietuvos Biblijos draugija yra ne pelno organizacija, visos pajamos yra skiriamos visuomenei naudingos veiklos vykdymo sąnaudoms padengti nesiekiant jokio pelno. Daugiau apie Biblijos draugijos veiklą galite pasiskaityti >čia<

Bible Society of Lithuaniav.4.21.9
draugaukime