4-8

Biblijos tekstas(-ai)

13Jis uždėjo ant jos rankas, toji bemat atsitiesė ir ėmė šlovinti Dievą. 14Tada sinagogos vyresnysis, supykęs, kad Jėzus gydė šabo dieną, pasakė miniai: „Dirbamos yra šešios dienos. Ateikite jomis ir gydykitės, o ne per šabą!“ 15Viešpats jam atsakė: „Veidmainiai! Argi kas iš jūsų neatriša šabo dieną nuo ėdžių savo jaučio ar asilo ir nenuveda pagirdyti?! 16Argi šios Abraomo dukters, kurią šėtonas laikė sukaustęs jau aštuoniolika metų, nereikėjo išvaduoti iš pančių šabo dieną?“ 17Jam tai kalbant, visi jo priešai susigėdo, o visa minia džiaugėsi šlovingais jo darbais.

Garstyčios grūdelis ir raugas

18Jėzus kalbėjo: „Į ką panaši Dievo karalystė, ir su kuo man ją palyginti? 19Ji panaši į garstyčios grūdą, kurį ėmė žmogus ir pasėjo savo darže. Jis išaugo į medelį, ir padangių sparnuočiai susisuko lizdus jo šakose“.

20Jis vėl tarė: „Su kuo man palyginti Dievo karalystę? 21Ji panaši į raugą, kurį ėmusi moteris įmaišė į tris saikus miltų, ir nuo jo viskas įrūgo“.

Luko 13:13-21RUB|KAVAtidaryti skaityklėje

Balandžio 4-23 dienomis skaitome Šv. Velykų istoriją, atveriame širdį Jėzaus mirties ir prisikėlimo stebuklui.

Šios dienos skaitinį galima išgirsti ir pamatyti skaitomą įvairiomis pasaulio kalbomis. Puslapyje https://bible2020.org  raskime žemėlapį, spauskime bet kurią mėlynai išskirtą šalį ir mėgaukimės!

Bus dar smagiau jei ir patys tapsite skaitovais:  atsisiųskite mobilią programėlę Bible2020, čia nuorodos:  iphone    android

Telaimina ir tesaugo mus Prisikėlęs Viešpats!

Bible Society of Lithuaniav.4.20.15
draugaukime